نتیØ٠تØویری برای فیلم Øواقب

امروز فیلم عواقب رو دیدم . دو هفته قبل چند فیلم دانلود کردم اما فرصت نشد ببینم تا اینکه دیروز یکی از فیلمهارو به نام Dragged.Across.Concrete دیدم کلیت  فیلم به بدبختیها ، مشکلات ، فقر ، مواد مخدر ، فحشا و خشونت  پرداخته بود گاهی صحنه های خشونتش باعث میشد برای چند لحظه فیلم رو فوروارد کنم تا این صحنه هارو نبینم . دیدن این فیلم رو توصیه نمی کنم چون هیج مورد مثبتی نداشت . امروز هم فیلم دیگری که دانلود کرده بودم تماشا کردم فیلم عواقب . کارگردان این فیلم جیمز کنت سعی داشت مثل فیلم Allied یک فیلم عاشقانه و پرمخاطب ارائه کند که به نظر من نتوانسته . مثلث عشقی که در فیلم ایجاد شده بود مناسب دوران جنگ جهانی نبود آن هم وقتی بازیگر زن فیلم از آلمانی ها متنفر بود و بدون هیچ علتی عشق فرد آلمانی داستان میشود و حتی تصمیم میگیرد همسر خود را ترک کند و با او برود . هیچ کجای داستان برای من جذابیتی نداشت جز موقعی که شوهر زن یا لوئیس اشک میریخت و از زیبایی های همسرش میگفت و اینکه او را یاد فرزند کشته شده شان میندازد و بعد از رفتن همسرش با لباس پسر از دست داده اش گریه کرد اینجای داستان برای من خیلی اندوه بار بود . من هم پا به پای لوئیس گریه کردم . اگر دو فیلم امروز و دیروز رو با هم مقایسه کنم و توصیه به دیدن . فیلم امروزی رو توصیه می کنم  .

فیلم Aftermath (عواقب)

فیلم ,رو ,هم ,، ,داستان ,توصیه ,رو توصیه ,فیلم رو ,برای من ,این فیلم ,داستان برای

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خطبه های نماز جمعه cilip1400 یه مامان که نمیخواد فقط مامان باشه venusgrafikl دانلود برای شما سالن عقد خاطره ( با همکاری دفتر ازدواج ) همسفران نمایندگی آکادمی جستجو گر فایل های اینترنت فانترینها اخبار برتر ویلاهای جهان